Dekorfim

Ücretsiz kargo

Tüm siparişlerinizde ücretsiz kargo imkanı

Online Ödeme

Hızlı ve güvenilir ödeme

Üretici Firma

Son Hız Üretiyoruz

Destek

Her zaman yanınızdayız

Dekorfim yatak odası, genç odaları, yemek odaları, TV üniteleri, yatak ve baza üretimi konusunda uzmanlaşmış bir mobilya şirketidir. Amacımız, müşterilerimizin evlerinde rahat ve şık bir yaşam alanı yaratmalarına yardımcı olmaktır.

Tasarım ve üretim ekibimiz, müşterilerimizin beklentilerini aşacak şekilde yaratıcı ve işlevsel mobilya parçaları oluşturmak için çalışır. Kalite ve dayanıklılık bizim için önceliklidir, bu nedenle ürünlerimiz yüksek kalite standartlarına uygun malzemeler kullanılarak üretilir.

Müşteri memnuniyeti, firmamızın öncelikli hedeflerinden biridir. Müşterilerimizle yakından ilgileniyor ve onların isteklerine dikkatle kulak veriyoruz. Böylece müşterilerimize, onların beğenisi doğrultusunda özel tasarım mobilyalar da sunabiliyoruz.

Dekorfim, müşterilerimizin evlerinde estetik ve fonksiyonelliği bir arada sunan mobilyalarla yaşam alanlarını dönüştürmeye devam edecektir.

 
Sepetiniz
Sign in
  • Sign Up
Lost your password? Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

Henüz hesabın yok mu ?

Yeni hesap oluştur