Ultra Flamingo Pratik Katlanır Masa

2.199,00

DEKORFİM

Bendir
Beyaz
KoyuÇeviz
Kudüm
SafirMeşe
Paylaş:
  • Yemek masamız, yarı genişleyen yazı masası veya bir köşeye yerleştirilmiş katlanabilir küçük sehpa gibi birçok amaç için kullanılabilecek katlanabilir modern bir tasarıma sahiptir. Kolayca katlanabilen ancak aynı zamanda 4 kişilik tam boy yemek masasına, hatta 2-3 kişilik yan sehpaya dönüşebilen bu masaya sahip olmak çok güzel.

 

  • Masanın alt kısmında 6 adet kilitlenebilir tekerlek vardır, böylece evde istediğiniz yere hareket ettirebilirsiniz ve hareketli tahta üzerindeki esnek tekerlekler masayı genişletmeyi ve katlamayı kolaylaştırır .

 

  • Katlanabilir yemek masasının altındaki 2 katmanlı saklama dolabı, mutfak gereçleri veya kırtasiye vb. Için çok uygundur, günlük eşyalarınızı tutmak ve mutfağınızdaki dağınıklığı azaltmak için mükemmel olabilir.

 

  • Paket içerisindeki detaylı kullanım talimatı bulunmaktadır. Aşınmaya dayanıklı, ısıya dayanıklı ve temizlenmesi kolay, basit ancak moda stil, çevrenize, mobilyanıza ve stilinize kusursuz bir şekilde uyum sağlar.

 

  • Ürün üretim aşamasında yapılan sürekli ar-Ge ile taşıma kapasitesi yüksek seviyededir ve kapalı konumda güven vermektedir. Keyifli bir alışveriş deneyimi yaşamanızı dileriz.

 

  • Kapalı ve açık konumda hiç bir denge sorunu yaşamayacağınız güvenle kullanacağınız katlanır yemek veya çalışma masası. . tam açık konumda 60x140x77 cm ölçüleriyle isterseniz yemek masası isterseniz mevcut masanıza ek fren sistemli tekerlekli ayakları ile istediğiniz yere taşıma imkanı ile servis veya ek bir masa olarak kullanabilirsiniz. Tek kanat açık konumda kullanımına uygundur. Harika ve ergonomik her yere taşıyabileceğiniz fren sistemli tekerlekli ayakları ile bilgisayar ve çalışma masası olarak kullanabilirsiniz.
Renk

Bendir, Beyaz, KoyuÇeviz, Kudüm, SafirMeşe

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.

Sepetiniz
Sign in
  • Sign Up
Lost your password? Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

Henüz hesabın yok mu ?

Yeni hesap oluştur